Stel cookie voorkeur in

Wie is wie?

Jolande Bastmeijer

directeur kindcentrum

maandag t/m donderdag 

jolandebastmeijer@kcdeterp.nl

Anja vd Kerkhof -v Schaijk

teamleider onderwijs

maandag t/m donderdag

anjavanschayk@kcdeterp.nl

Cathelijne van Mierlo

teamleider opvang

maandag, dinsdag (hele dag), woensdag en donderdagochtend

cvmierlo@kanteel.nl

Irma van Schijndel

leerkracht groep 1/2 A

maandag t/m vrijdag

irmavanschijndel@kcdeterp.nl

Carina van der Sterren

leerkracht groep 1/2 B

maandag en dinsdag

carinavanbalkum@kcdeterp.nl

Joyce van der Leest

leerkracht groep 1/2 B

woensdag t/m vrijdag 

joycevanderleest@kcdeterp.nl

Henny Coppens

leerkracht groep 1/2 C

maandag t/m woensdag

Joke Smit

leerkracht groep 1/2 C

donderdag en vrijdag 

jokesmit@kcdeterp.nl

Chantal Peijnenburg

leerkracht groep 1/2 D

maandag t/m woensdag

chantalpeijnenburg@kcdeterp.nl

Marjon Vermeer

leerkracht groep 1/2 D

woensdag t/m vrijdag 

marjonvermeer@kcdeterp.nl

Lara de Beer

leerkracht groep 1/2 E

maandag t/m woensdag 

laradebeer@kcdeterp.nl

Jolanda Raaijmakers

leerkracht groep 1/2 E, clustercoördinator 1/2, jonge kind specialist, vertrouwenspersoon

woensdag t/m vrijdag

jolandaraaijmakers@kcdeterp.nl

Teun Wiendels

leerkracht groep 3A

maandag t/m vrijdag 

teunwiendels@kcdeterp.nl

Marian van de Griendt

leerkracht groep 3B

maandag t/m woensdag 

marianvandegriendt@kcdeterp.nl

Mariska Montijn

leerkracht groep 3/4

maandag t/m donderdag

mariskamontijn@kcdeterp.nl

Annemieke van Erp

Intern begeleider, leerkracht groep 3/4 en plusgroep, hoogbegaafdheidspecialist

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

annemiekevanerp@kcdeterp.nl

Marguerite Brants

leerkracht groep 4A, clustercoördinator 3/4

maandag t/m donderdag

margueritebrants@kcdeterp.nl

Anjo Weisz

Intern begeleider, leerkracht groep 4A, taalspecialist

Dinsdag, donderdag, vrijdag 

anjovandijk@kcdeterp.nl

Jessica Pennings- v den Borght

leerkracht groep 4B

maandag en dinsdag 

jessicavandenborght@kcdeterp.nl

Martijntje Lemmens

leerkracht groep 4B

woensdag t/m vrijdag 

martijntjelemmens@kcdeterp.nl

Niels van Orsouw

leerkracht groep 5/6

maandag t/m vrijdag

nielsvanorsouw@kcdeterp.nl

Eefke van de Ven

leerkracht groep 5A

maandag t/m vrijdag 

eefkevandeven@kcdeterp.nl

Annouk van Hoof

leerkracht groep 5B, clustercoördinator 5/6

Dinsdag t/m vrijdag 

annoukvanhoof@kcdeterp.nl

Han de Vries

leerkracht groep 5B & 7A

maandag en dinsdag 

handevries@kcdeterp.nl

Kim Latten

leerkracht groep 6A, clustercoördinator 5/6

maandag t/m vrijdag 

kimlatten@kcdeterp.nl

Wilma van der Pas

leerkracht groep 6A, 7B, Pabo coach

Dinsdag t/m donderdag

wilmavanderpas@kcdeterp.nl

Kees van der Wiel

leerkracht groep 6B

maandag t/m vrijdag 

keesvanderwiel@kcdeterp.nl

Robin Jager

Leerkracht groep 7/8, clustercoördinator 7/8, ICT-er, vertrouwenspersoon

maandag t/m vrijdag 

robinjager@kcdeterp.nl

Thijs Ligthart

leerkracht groep 7A, gedragsspecialist

maandag t/m vrijdag

thijsligthart@kcdeterp.nl

Laura Schulp

leerkracht groep 7B

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag 

lauraschulp@kcdeterp.nl

Joris van Kessel

leerkracht groep 8A, ICT-er, vertrouwenspersoon

maandag t/m vrijdag 

jorisvankessel@kcdeterp.nl

Judith Heijnen

leerkracht groep 8B

maandag t/m woensdag 

judithheijnen@kcdeterp.nl

Astrid van de Griendt

leerkracht groep 8B, vertrouwenspersoon

woensdag t/m vrijdag 

astridvandegriendt@kcdeterp.nl

Nicole Sleutjes

Intern begeleider, taalspecialist

Dinsdag en donderdag

nicolesleutjes@kcdeterp.nl

Larry van Ommen

gymdocent

Dinsdag en donderdag

larryvanommen@kcdeterp.nl

Vincent Las

muziekdocent

Tekst hier

Kathy de Haan

onderwijsassistent

maandag en donderdag 

Heleen Thijssen

lerarenondersteuner

Dinsdag en woensdag 

heleenthijssen@kcdeterp.nl

Sylvia Driessen

onderwijsassistent

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag 

sylviadriessen@kcdeterp.nl

Monique Timmermans

klassenassistente

maandag t/m vrijdag 

Raymond van den Hogen

conciërge

 Maandag en woensdag

raymondvandenhogen@kcdeterp.nl

Nora van der Krabben

pedagogisch medewerkster peuterarrangement, onderwijsassistent

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Susanne v Eijndhoven

pedagogisch medewerker peuterarrangement

maandag en donderdagochtend

Danielle Simon

pedagogisch medewerker

woensdag, donderdag en vrijdag

Ingrid Thijssen

pedagogisch medewerker

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Hilde van Dieten

pedagogisch medewerker BSO

maandag, dinsdag, donderdag

Marieke van der Heijden

pedagogisch medewerker peuterarrangement

maandag, dinsdag, donderdag

Alex Wijs

pedagogisch medewerker

maandag, dinsdag en donderdag 

Anita Schuur

administratief medewerker

maandag, dinsdag, donderdag 

anitaschuur@kcdeterp.nl

Anniek Klerkx

pedagogisch medewerker

maandag, dinsdag en woensdag 

Irma van Alebeek

pedagogisch medewerker

dinsdag

Kayleigh van der Burght

pedagogisch medewerker

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 

Kim Mantel

pedagogisch medewerker

maandag en dinsdag

Marga Tromp

pedagogisch medewerker

maandag en woensdag

Marloes van Engelen

pedagogisch medewerker

maandag, dinsdag, donderdag

Samantha van Bokhoven

pedagogisch medewerker

maandag, dinsdag, donderdag

Elke van Loon

pedagogisch medewerker

maandag, dinsdag en donderdag

Tugba Ozdem

pedagogisch medewerker

maandag t/m donderdag